arcasa arkitekter as logo copy.PNG

Sagveien 23C III

0459 OSLO

 

E - P O S T : arcasa@arcasa.no

T E L E F O N : 22 71 70 70
I N T E R N N U M M E R : (se under, eller medarbeidere)
F A X : 22 71 70 80

B A N K K O N T O N R : 1600.40.30331

O R G A N I S A S J O N N U M M E R: 940199972

 

 

 

 

K O N T A K T L I S T E

 

L E D E L S E N 

 

Per Erik Martinussen

+47 928 58 066            pererik@arcasa.no

Per Einar Knutsen

+47 951 42 370             pereinar@arcasa.no       

Frode Smørdal

+47 905 47 647             frode@arcasa.no

Kristian Ødegaard      

+47 911 11 909              kristian@arcasa.no

Torill Solberg Wikstrøm                    

+47 934 08 018             torill@arcasa.no

Eivind Bing                                                      

+47 932 11 088             eivind@arcasa.no

Anne Cathrine Lund                                        

+47 930 36 959            anne.cathrine@arcasa.no


A D M I N I S T R A S J O N 

 

Elin Aas                                                      

+47 917 77 977               elin@arcasa.no

Marianne Ruud                                            

+47 974 84 254              marianne@arcasa.no

Reidun Wisting-Myhre                                  

+47 470 22 900             reidun@arcasa.no


A R K I T E K T E R   

 

Ane Elise Alsgaard

+47 476 67 873                ane@arcasa.no

Preben Berthelsen Bie

+47 934 35 449              preben@arcasa.no

Petter Dysvik

+47 472 18  635              petter@arcasa.no

Anja Ellingsrud                                                  

+47 936 42 701               anja@arcasa.no

Mette Engebretsen                                            

+47 452 08 678             mette@arcasa.no

Henrik Frich                                                      

+47 983 58 258              henrikf@arcasa.no

Inger Flaten                                                      

+47 452 02 495              inger@arcasa.no

Rui Miguel da Silva Grangeio                              

+47 934 03 903              rui@arcasa.no  

Tore Hanssen Grimstad                                      

+47 415 44 004               tore@arcasa.no    

Aurora Grøgaard                                                

+47 934 77 742               aurora@arcasa.no

Gesine Gummi                                                    

+47 452 02 325             gesine@arcasa.no

Karsten Hammer Hansen                                  

+47 404 79 090             karsten@arcasa.no

Astrid T. Haug                                                    

+47 922 77 442            astrid@arcasa.no

Svein Hertel-Aas                                                

+47 934 77 731             svein@arcasa.no 

Anne Lee Holm                                                    

+47 924 36 932           annelee@arcasa.no

Jin (Hyeon-Jin Ha)                                              

+47 452 07 955              jin@arcasa.no

Vårin Indahl                                                      

+47 952 54 849             varin@arcasa.no

Luke James                                                        

+47 472 34 738             luke@arcasa.no

Karin Kristiansen                                                

+47 934 03 381              karin@arcasa.no

Ragnhild Jordtveit Kristiansen                            

+47 934 44 230             ragnhild@arcasa.no  

Toril Kolstad                                                      

+47 452 07 167              toril.kolstad@arcasa.no

Hauk Lien                                                          

telefonnr kommer             hauk@arcasa.no

Per Axel Løken                                                  

+47 993 78 111               peraxel@arcasa.no

Anna Novogrodzka                                            

telefonnr kommer            anna@arcasa.no

Axel Propfe                                                        

+47 466 28 507             axel@arcasa.no

Berit Stokke Ross                                                

+47 952 09 994              berit@arcasa.no  

Helena Rønnkvist                                                

+47 932 11 686              helena@arcasa.no

Truls Schiefloe Sandbakk                                    

+47 922 23 979              truls@arcasa.no

Bettina Schubert                                                

+47 920 67 707              bettina@arcasa.no

Camilla Schumann-Andersen                              

+47 918 14 047              camilla@arcasa.no 

Henriette Schumann-Andersen                            

+47 954 18 801             henriette@arcasa.no  

Karita Gjørtz Simonsen                                      

+47 95 04 45 04            karita@arcasa.no

Bosko Stankovic                                                  

telefonnr kommer             bosko@arcasa.no

Jana Veitenhansl                                                

+47 452 64 133             jana@arcasa.no  

Geir Vågen                                                          

+47 932 44 396            geir@arcasa.no

Susanne Weiser                                                  

+47 920 77 435             susanne@arcasa.no

Matti Wiig                                                          

+47 932 00 256             matti@arcasa.no

Hein Wodstrup                                                    

+47 924 07 559            hein@arcasa.no  

Boye Ødegaard                                                  

+47 928 12 958            boye@arcasa.no

Alexander Andresen (PRAKTIKANT)

 +47 kommer                    alexander@arcasa.no

Even Formo Asplin (PRAKTIKANT)

+47 472 46 442                even@arcasa.no

 

 

 


K  O  N  T  A  K  T  L  I  S  T  E     B  L  Å  R

 

Ingar Sætre                                                            

+47 473 30 005               ingar@blaar.no

Henrik Larner                                                        

+47 466 40 508               henrik@blaar.no

Rodrigo Solis Aquilera                                            

+47 452 02 395               rodrigo@blaar.no

Espen Kielland                                                      

+47 95 409 369                espen@blaar.no

Øyvind Tukun                                                        

+47 936 30 476                oyvind@blaar.no

Karoline Bye Gurrik                                                

+47 kommer                       karoline@arcasa.no


K  O  N  T  A  K  T  L  I  S  T  E     D  E  S  I  G  N  &  I  N  T  E  R  I  Ø  R

 

Annette Lyngesen                                                

+47 995 88 580                annette@designoginterior.no  

Karen Louise Hovengen                                        

+47 922 62 868                karen-louise@designoginterior.no

Anette Backe                                                        

+47 452 06 101                anette.backe@designoginterior.no

Kontoret er lokalisert i historiske Mølla Næringspark, ved Akerselva